JAK PRZYGOTOWUJEMY SAMOCHODY

Chcielibyśmy zapewnić, że przykładamy się do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa na każdym kroku. W tym celu podejmujemy również specjalne działania w procesie przygotowywania pojazdów do Państwa dyspozycji, niezależnie od tego czy jest to wizyta na serwisie, otwarte samochody na salonie, wynajem czy odbiór zakupionego auta.

Samochody na salonie
Wszystkie nasze pojazdy otwarte na salonie są do Państwa dyspozycji, proszę się jednak nie obawiać, są one na bieżąco dezynfekowane odpowiednimi środkami i wietrzone w ciągu dnia. Pamiętamy zarówno o newralgicznych punktach z zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu, ponieważ to właśnie poprzez osiadanie wirusa na powierzchniach płaskich najłatwiej o zakażenie. Zalecane jest jednak, aby po zakończonej wizycie dokładnie umyć ręce.

Wizyta na serwisie
Przed rozpoczęciem prac wnętrze samochodu jest zabezpieczane folią ochronną, a nasi przeszkoleni doradcy i mechanicy przez cały czas zachowują staranną ostrożność w swoich działaniach. Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy również do naszej oferty usługę ozonowania wnętrza samochodu oraz zachęcamy do dezynfekcji klimatyzacji i wymiany filtra (wyjaśnienie dlaczego to istotne znajdziecie Państwo poniżej).

Odbiór zakupionego samochodu
Chcąc dostosować się do Państwa oczekiwań wprowadziliśmy kilka nowych sposobów na odbiór zakupionego samochodu, w tym również możliwość dostawy pod wskazany adres. Zapewniamy, że zanim pojazd do Państwa trafi poddawany jest rygorystycznym procedurom dezynfekcji, w tym również ozonowaniu, aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Więcej na temat nowych sposobów odbioru znajdziecie Państwo tutaj:
jak odebrać zamówione auto
darmowa dostawa
Natomiast jeśli nowe sposoby nie spełniają Państwa oczekiwań, zachęcamy do złożenia nam swojej propozycji, jesteśmy otwarci na wszystkie uwagi, a do każdej wiadomości podejdziemy indywidualnie. Więcej informacji dostępnych tutaj → zaproponuj swoje rozwiązanie.

Samochody na wynajem
Stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, po każdorazowym użyciu samochodu zastępczego jest on dokładnie dezynfekowany, aby zarówno Państwo, jak i nasi pracownicy mogli czuć się spokojnie podczas korzystania z nich.

Usługa ozonowania i dezynfekcji klimatyzacji
Ozonowanie to metoda dezynfekcji i dezodoryzacji bez użycia środków chemicznych, dzięki której można uwolnić się od większości rodzajów grzybów, pleśni i drobnoustrojów (w tym bakterii i wirusów) w powietrzu i na powierzchni samochodu. Zostało potwierdzone, że jest to skuteczne działanie w walce z nowym koronawirusem, zmniejszające ryzyko zakażenia i pozytywnie wpływające na cały układ oddechowy.
Istotnym czynnikiem wspomagającym jest również regularne czyszczenie klimatyzacji oraz wymiana filtrów, mamy zatem idealny moment, aby to zrobić. W tym celu używamy wyłącznie środków dezynfekujących o najnowszych formułach, posiadających atesty potwierdzające skuteczność przeciwko SARS CoV-2.
Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pytając naszych doradców serwisowych. Zachęcamy do skorzystania z wymienionych wyżej usług.


MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon + serwis:

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
So: 9.00 - 15.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon + serwis:

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
So: 9.00 - 15.00