JAK ZAŁATWIĆ FORMALNOŚCI

Chcąc ułatwić Państwu dostęp do naszych usług w najbliższym czasie, zachęcamy do korzystania z opcji zdalnych bądź online. Można w ten sposób załatwić wiele spraw bez konieczności osobistej wizyty w salonie lub serwisie. Poniżej przedstawiliśmy zaledwie kilka z nich, dlatego jeśli usługa która Państwa interesuje nie jest wymieniona na liście, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub odwiedzenia zakładki Twoja propozycja, zaręczamy, że do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najlepiej dopasować do Państwa potrzeb.

Odnowienie polisy ubezpieczeniowej
Jeśli kończy się Państwu polisa ubezpieczeniowa cały proces odnowienia można w łatwy sposób przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Wystarczy telefon bądź e-mail do naszego działu Ubezpieczeń, a doradcy zajmą się resztą. Polisę można opłacić przelewem, następnie skany wystawionej polisy zostaną wysłane drogą e-mailową, a oryginały przekażemy Państwu pocztą.

Zakup samochodu
Jest to bardzo łatwy proces, którego nie należy się obawiać, nasi doradcy z pewnością przeprowadzą Państwa przez każdy krok, dokładnie tłumacząc wszystkie niejasności. Część prezentacji pojazdu i zapoznania się z modelami, które Państwa interesują możemy przeprowadzić na wiele różnych sposobów, dopasowanych do indywidualnych preferencji – telefonicznie, mailowo lub za pomocą innych komunikatorów - czekamy na propozycje. Podpisanie umowy również przebiega w sposób zdalny, a wszelkie dokumenty zostaną wysłane kurierem bądź e-mailem, zależnie od Państwa decyzji. Opłaty za samochód można dokonać przelewem i zdecydować o formie dostawy (więcej o możliwych wyborach znajduje się w zakładkach darmowa dostawa oraz jak odebrać zamówione auto).

Konsultacja z doradcą serwisowym
W celu skrócenia wizyty na serwisie zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszymi doradcami, którzy przygotują Państwa i wyjaśnią wszystko jeszcze przed przyjazdem do salonu. Pozwoli to ograniczyć Państwa czas spędzony w serwisie do niezbędnego minimum.

Wynajem samochodu
Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Po ustaleniu szczegółów dostarczymy do Państwa odpowiednio przygotowany i zdezynfekowany samochód.


MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon + serwis:

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
So: 9.00 - 15.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon + serwis:

Pn - Pt: 9.00 - 17.00
So: 9.00 - 15.00